Mikropigmentacja artystyczna

Mikropigmentacja, zwana także makijażem permanentnym, to wyjątkowy zabieg, który powinien skutkować przede wszystkim pełnym zadowoleniem Klientki.

Permanentne podkreślenie naturalnego piękna wymaga dużych umiejętności, wrażliwości na piękno i artystycznego wyczucia dobrego smaku. Łącząc te cechy dyplomowana linergistka Sylwia Sankowska potrafi stworzyć wymarzony makijaż permanentny, który wydobędzie Twoje prawdziwe piękno i sprawi, że będziesz wyglądała olśniewająco.

W trosce o Twoje dobre samopoczucie pracujemy wyłącznie na atestowanym, sterylnym i precyzyjnym sprzęcie. Sam zabieg wykonujemy z użyciem sprawdzonych, bezpiecznych dla skóry barwników, które spełniają standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych. Ich jakość podkreślają również przyznane im certyfikaty. Zapewniamy miejscowe znieczulenie, które pozwoli Ci czuć się komfortowo przez cały czas trwania zabiegu.

  • salon kosmetyczny poznań

    Konsultacje

    Idealny makijaż powinien odpowiadać jednocześnie wymaganiom Klientki jak i jej urodzie. Dlatego właśnie zabieg mikropigmentacji poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, który pozwoli nam dopasować zarówno metodę jego wykonania jak i kolor barwnika.

Proponujemy zabiegi:

Usta

Dobór pigmentu pasującego do naturalnej czerwieni wargowej oraz urody Klientki to prosty przepis na idealne piękno. Oferujemy:

  • Kontur z plastycznym cieniowaniem: zabieg pomagający skorygować kształt ust i nadać im świeżości.
  • Usta z całkowitym wypełnieniem: zabieg dla tych z Was, które pragną optycznie powiększyć usta lub całkiem zmienić ich kolor.
  • Usta 3D: zabieg doskonały dla każdego, kto pragnie w efektowny sposób optycznie uwydatnić usta. 
manicure hybrydowy Poznań
salon kosmetyczny Poznań

Oczy

Staranne podkreślenie linii rzęs pozwala uwidocznić kształt oka i w efekcie nadać spojrzeniu głębi.

Brwi

Efekt gęstych, naturalnie wyglądających brwi uzyskujemy dzięki bogatej palecie naszych pigmentów. 

  • Metoda Ombre: wykonany tą metodą makijaż może stanowić podkład dla naturalnych włosków. Sprawdza się doskonale w przypadku osób, które potrzebują wyraźniejszego zaznaczenia linii brwi.
koloryzacja ombre poznań